„MBG Naktis“ 2020

   Naktis gimnazijoje yra kone visų mėgstamiausias ir laukiamiausias renginys kiekvienais mokslo metais. Gimnazistai laukia akimirkos, kai galės įžengti į džiugią, gyvą mokyklą ir joje džiaugtis baigtu pusmečiu. Mokinių savivalda kasmet papluša iš peties norėdama suorganizuoti tobulą renginį, ir dažniausiai tokia ta naktis ir būna. Šiemetinė naktis tikrai nebuvo išimtis. Ji prasidėjo tradicija tapusiu protmūšiu, kuriame visi galėjo įtemptai pamąstyti ir teisingai atsakyti į suktus klausimus. Po jo prasidėjo sporto renginiai – sporto salėje visą naktį nenutilo kamuoliai ir sirgaliai. Ten mokiniai varžėsi tritaškių, krepšinio, tinklinio turnyruose ir estafetėse. Nenorintys žaisti su kamuoliais galėjo dalyvauti kitose veiklose – aktų salėje vestos zumbos, regetono ir salsos ruedos pamokos, pusę keturių nugriaudėjo „Dance battle“, visą naktį žaistas stalo tenisas ir stalo futbolas. Taip pat bet kuriuo metu norintys galėjo žaisti šokių žaidimą „Just Dance“, tad antrame aukšte nuolat skambėjo populiari muzika. Kompiuterinių žaidimų mėgėjai galėjo informatikos kabinete žaisti CS:GO. Trečio aukšto fojė naktį nenutilo balsai – ten vyko speed dating‘as, kuriame visi galėjo artimiau susipažinti su savo bendruomenės nariais. Vyko ir kitos, ramesnės veiklos: multimedijos kabinete buvo galima žaisti stalo žaidimus, miklinti pirštus atsakinėjant į „Kahoot“ klausimus, klausytis motyvuojančių „Ted Talks“ ir su draugais žaisti Šaradas ar Mafiją. Ir tie, kuriuos vis vien ėmė miegas, galėjo pailsėti rūbinėje įrengtoje „chill zonoje“. Ketvirtą ryto prasidėjo laukiamiausia veikla – orientacinės varžybos. Jose dalyvavo daugybė komandų ir visi jų nariai turėjo gerai pasukti galvą, norėdami surasti visas užuominas ir laimėti. Komandoms išsprendus savas mįsles, pavargę ir mieguisti gimnazistai su anksčiausiais autobusais pajudėjo namo.

   Kiekvienam mokiniui gera žygiuoti mokyklos erdvėmis, kuriuose dažniausiai apima baimė ir nerimas, ir girdėti besijuokiančius draugus, besidaužančius stalo teniso kamuoliukus, muziką, pagal kurią šoka kiti, ir tiesiog džiaugtis. Tuo „MBG naktis“ ir yra ypatinga – kiekvienas patiria buvimą mokykloje iš kitos perspektyvos ir iš tikrųjų tuo mėgaujasi. Tiesa, šie jausmai ateina vėliau, pamiegojus ir jau vėl mąstant blaiviai.

Greta Butkevičiūtė, I b klasės  gimnazistė,

Vytautas Miškinis, III b klasės gimnazistas,

2020-02-06

2020-01-31_MBG_naktis1
2020-01-31_MBG_naktis
1/1

Naktis gimnazijoje 2017

2017-02-03
2017-02-03
2017-02-03
2017-02-03
2017-02-03
2017-02-03
VN9L1302
VN9L1302

Tikriausiai nesutiktumėte nė vieno gimnazisto, kuris paneigtų, jog laukiamiausias gimnazijos renginys yra Naktis mokykloje. Visą pusmetį sunkiai dirbantys mokiniai švęsti jo pabaigos susitinka naktį – būtent tada, kai visi aplinkui miega. Biržiškiečiai šią naktį nesnaudė, visi iki vieno aktyviai įsitraukė į įvairias veiklas. Renginį pradėjo gatvės šokių studijos „Skillz“ Hip Hop‘o trenerė Sandra Klastauskaitė – vietoje nenustygstanti mergina išjudino kiekvieną atėjusį. Iš karto po šokių salėje susirinko didieji gimnazijos protai – vyko mokytojo Vido Pakšto protmūšis. Protmūšiui pasibaigus mokiniai skubėjo dalyvauti Ping Pongo, stalo futbolo, žaidimo „Counter Strike“ bei krepšinio turnyruose. Tiems, kas norėjo toliau šokti bei dainuoti, duris atvėrė karaokės kambarėlis. Grojančių bei gyvą muziką mėgstančių gimnazistų laukė „Jam‘o“ kambarys. Po trumpos pertraukėlės salėje vėl rinkosi šokti ištroškusių mokinių būrys – šokių mokytoja Inga Strakalaitytė vedė salsos bei regetono pamoką. Iš karto po šokių gimnazistai puolė bėgioti ir ieškoti užuominų po visą mokyklą – prasidėjo visų ilgai lauktos orientacinės varžybos. Energijos ištekliai po orientacinių varžybų išseko ir renginiui pasibaigus mokiniai skubėjo namo. Gimnazistų įsitraukimas į veiklas, šokiai bei dainos, trukusios visą naktį, puikiai atskleidė jų pasitenkinimą šiuo jau tradicija tapusiu renginiu. Tikimės, kad visi išsimiegojo ir yra pasiruošę toliau kibti į darbus!

                                                                                                                                                       Irtautė Gutauskaitė, III b klasės gimnazistė

2017-02-08

 

 

 

 

 

 

 

NAKTIS gimnazijoje 2016

12651202_1679776295596894_5819905494873052858_n
12651202_1679776295596894_5819905494873052858_n

   Vėlų 2016 m. sausio 29-osios vakarą į Mykolo Biržiškos gimnaziją pradėjo plūsti mokiniai. Tą naktį nei gimnazistai, nei mokytojai nesudėjo akių. Susirinkus visiems mokiniams paskelbtas renginio atidarymas –  buvęs mokinių prezidentas Norbertas, pagrindinis MBG nakties organizatorius,  trumpai aptarė visas būsimas veiklas. Po atidarymo į aktų salę plūdo merginos –  iš šokių studijos ,,Skillz“ atvykęs treneris Raidas Petrauskas vedė ,,Vouge‘‘ šokio stiliaus pamokėlę. Visos merginos liko sužavėtos, o gera nuotaika užkrėtė visus.
   Vienuoliktą valandą aktų salėje prasidėjo protų mūšis, kuris sulaukė daug dalyvių ir ne vienam paliko gerą įspūdį. Kiekvienam teko pasukti galvą – net ir mokytojų komandai. Tuo pačiu metu chemijos kabinete vyko karaokė ir ten dainos skambėjo iki paryčių. Tiems, kas norėjo ramiai paklausyti geros muzikos, 224 kabinete visą naktį nenutilo gyvos muzikos garsai – jame vyko ,,Jam session‘‘.
   Nuo vidurnakčio iki trečios valandos ryto sporto salėje netilo mušinėjamų kamuolių garsai –  krepšinio turnyre susitiko komandos po tris narius, o per pertraukas vyko snaiperių konkursas.
  Antro aukšto fojė vyko itin intensyvios kovos – 1x1 ir 2x2 stalo futbolo turnyrai. IT kabinete taip pat netrūko veiksmo – vaikinų komandos grūmėsi „Counter Strike“ ir „League of Legends“ turnyruose.
   Pirmą valandą prasidėjęs „ping pongo“ turnyras įtraukė ne vieną – kai kuriems mokiniams teko stoti į kovą net prieš mokytojus, o visai šalia daug juoko sukėlė šokių kovos – kas geriausiai ir tiksliausiai atkartos judesius pagal žaidime ,,Just Dance“  šokančius veikėjus. Aktų salėje tą naktį antrą valandą prasidėjo lotynų Amerikos šokiai, kurie įtraukė daug žmonių į savo judesių sūkurį.
   Ketvirtą valandą vyko visų laukiamiausia veikla – orientacinės varžybos. Šiais metais gimnazistams teko įveikti itin sunkias užduotis ir galvosūkius.
   Pavargusių po daugybės veiklų gimnazistų ir mokytojų laukė komforto zona su arbata ir kava. Renginio uždaryme buvo apdovanoti mokiniai, laimėję įvairiuose turnyruose ir varžybose. Visi apsnūdę, tačiau su gera nuotaika ir nuostabiais prisiminimais grįžo namo į tą rytą taip patogiai atrodančias savo lovas.
   Dėkojame visiems dalyvavusiems, ypač mokytojams – ačiū, kad nepabūgote nemiegoti visą naktį ir kartu dalyvauti šiame neeiliniame renginyje! Lauksime kitų metų nakties mokykloje!

 

Irtautė Gutauskaitė, II b klasės gimnazistė